Survivor 2022 Barış Murat Yağcı kimdir?

survivor-2022-baris-murat-yagci-kimdir?

Survivor 2022 Barış Murat Yağcı kimdir?

Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star yarışmasında mücadele edecek tüm isimleri açıkladı. Bu yıl birbirinden mücadeleci yarışmacıların yer alacağı kadroda 2020 yılında yarışmada başarılı performansıyla dikkat çeken Türk manken, sporcu, oyuncu ve şarkıcı olan Barış Murat Yağcı da yer alıyor. Peki Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Uzun yıllardır ekranlarda olan Survivor’ın yeni sezonu heyecanla beklenirken Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2022 kadrosunu duyurdu.
Survivor 2022 kadrosunda, yarışmanın 2020 yılına damgasını vuran ve ikinci olan Barış Murat Yağcı’nın da yer aldığı görüldü.
BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?
Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir’de doğdu.Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine devam ediyor.
Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kaldı ve bir dönem modellik yaptı.
Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan ‘Kocamın Ailesi’ ile oyunculuk kariyerine başladı.
Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde ‘Eymen’ karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde ‘Bora’ karakterini canlandırdı.
2018 yılında yayımlanan Sosyetik Gelin adlı televizyon filminde ‘Demir’ karakterini canlandırdı. Ancak Yağcı’nın yıldızı Survivor 2020 ile parladı.
Geçtiğimiz aylarda Survivor All Star 2022’ye katılacağını açıklayan Yağcı, “Survivor All Star 2022’ye katılacağım için mutluyum, bu sefer daha farklı olacak. O sebeple çok heyecanlıyım” dedi.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk