Pınar Deniz: Bana karşı ilk görüşte de boş değilmiş

pinar-deniz:-bana-karsi-ilk-goruste-de-bos-degilmis

Pınar Deniz: Bana karşı ilk görüşte de boş değilmiş

Kendisi gibi oyuncu olan Yiğit Kirazcı ile aşk yaşayan Pınar Deniz, sevgilisiyle ilişkisi hakkında konuştu. Kirazcı ile rol aldıkları projenin setinde tanıştıklarını ifade eden Deniz, “Benden duymuş olmayın ama kendisi ilk görüşte de boş değilmiş bana karşı” dedi.

Ünlü oyuncu Pınar Deniz (28), ‘Aşkın Kıyameti’ filminin setinde tanıştığı meslektaşı Yiğit Kirazcı (38) ile arkadaşlığının aşka dönüştüğünü açıkladı.
Elle dergisine konuşan Pınar Deniz, “İlk tanışma toplantısında karşılaştık. O an sadece işe odaklanmıştım. Benden duymuş olmayın ama kendisi ilk görüşte de boş değilmiş bana karşı. Film bitse de baktık ki hiç ayrılamıyoruz, sonrası iyilik, güzellik işte…” dedi.
“Yiğit beni olduğum gibi kabul ediyor. Bazen çok zıt düşünüyoruz ama sırf birbirimizi daha iyi anlamak için dünyamızı genişletiyoruz” diyen ünlü oyuncu, “Bir düşünce üzerine saatlerce konuşabiliyor olmamızı seviyorum. Arada deliliğim tutuyor ama başka biri olsam kendimin sevgilisi olurdum herhalde” şeklinde konuştu.
Kurduğu ilişkilerin sevgi odaklı olduğunu belirten Deniz, “Gerçekten sevdiğim insanın her anlamda iyiliğini düşünüyorum. Alan benim için çok önemli. O yüzden karşımdakinin yaşadığı her ana saygı duymaya çalışırım” dedi.
İlişkinin devam etmesi için en önemli kriterin sabır ve özveri olduğunu ifade eden Pınar Deniz, “Adı üstünde; ilişki. Birden fazla birbirine benzemeyenin ortak bir dil yakalama çabası. Eğer temelinde sevgi varsa, emek vermek zorunlu bir hal. Birbirini anlama, kişisel algılama ve biz olma duygusuna erişildiğinde ilişki çok daha kalıcı ve sağlam oluyor bence” diye konuştu.
“KARAKTERİMDEN ÖDÜN VERMİYORUM”
“Aşkla birlikte tabii ki kendimde değişiklik hissediyorum ama karakterimin temel taşlarından ödün vermiyorum” ifadelerini kullanan Deniz, sözlerini, “‘Ben böyleyim’, bir ilişkide kurulabilecek en kötü cümle olabilir. Her an her saniye değişiyorsun, neden sevdiğin insanla ortak bir yerde buluşmayasın?” şeklinde sonlandırdı.
AŞK MARMARİS’TE BELGELENMİŞTİ
Aynı projede rol alan Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı hakkında aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Çıkan söylentiler karşısında bir süre sessiz kalan çiftin birlikteliği, geçtiğimiz haziran ayında Marmaris’te tatilde çekilen fotoğraflarla belgelenmişti.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk

Yorum Yap