Özcan Deniz’den Feyza Aktan açıklaması: Bu ilk saldırı değil

ozcan-deniz’den-feyza-aktan-aciklamasi:-bu-ilk-saldiri-degil

Özcan Deniz'den Feyza Aktan açıklaması: Bu ilk saldırı değil

Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasındaki şiddet görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından ünlü oyuncu sessizliğini bozdu. Deniz, “Daha önce de ortada hiçbir şey yokken yaşadığım eve gelip bakıcıya saldırdı. Bunlar, buna benzer yaşanan onlarca olaydan sizin gördükleriniz. Yoksa ben durduk yere oğlumu annesinden almaya falan çalışmıyorum” dedi.

Özcan Deniz Show TV’de yayınlanan Bu Sabah programına konuştu. Deniz, “O gün oğlumu alma günümdü. Fakat yasal olarak alma saatim 10.00, çocuğun okul saati ise 08.30’du. Yani okula bırakması gereken anne. Ben ise okul çıkışı alacaktım çocuğumu. Ama sabah beni okul müdürü aradı. Kuzey’in okula bırakılmadığını yazdı. Bu arada okul yürüme mesafesinde ve okuldan istemesi halinde servisi de var” dedi. ŞİDDET ANLARI KAMERADA (TIKLA İZLE)
“Arabayı bahane etme sebebi mal talebi” diyen Deniz, “Ben de okula, oğlumu saat 10.00’da alıp 10.15 gibi çocuğu okula bırakabileceğimi söyledim. Onlar da ‘Kapıda çocuğu teslim almak için bekliyoruz’ dediler. O yüzden ‘5 dakika içinde hazırla bekliyorum’ dedim ve saldırıya uğradım” diye konuşu.
Deniz sözlerini şöyle sürdürdü: “Oğlumun ‘Babama gitmek istiyorum’ diye ağlaması sonrası oğlumun ağzını ablası sertçe kapadı, annesi de kapıyı sert bir şekilde çekince oğlumun kafası kapıya çarptı. Benim bunu görüp ‘Oğluma vurma’ dediğim kişi ablası. Ve tabii ki bana gelmeye çalışan oğlumu içeri tıkıp bana saldırmaya devam eden annesi. Kendisine dokunulmadığı halde ‘Dokunma bana’ diye bağıran da o”
Feyza Aktan’ın çocuğunu silah olarak kullandığını söyleyen Deniz, “Daha önce de yaşadığım eve gelip bakıcıya saldırdı ortada hiçbir şey yokken. Bunlar, buna benzer yaşanan onlarca olaydan sizin gördükleriniz. Yoksa ben durduk yere oğlumu annesinden almaya falan çalışmıyorum. Oğlumun velayetinin silah olarak kullanılmasını ve oğlumun geleceğinin daha fazla çalınmasını engellemeye çalışıyorum” dedi.
Deniz, nafaka konusuna dair dikkat çeken değerlendirmelerde de bulundu: “Olan çocuklara oluyor. Çünkü kadınların çoğu boşansa dahi ömür boyu çalışmadan kafası rahat geçinmenin yolunu açıyor. ‘Seni bitiririm’, ‘Çocuğunu bir daha göremezsin’ler havada uçuşuyor. Kadınların bir çoğu da işsiz, güçsüz, uğraşsız, tek derdi çocuğu ve bu yasayı kullanarak yaşamaya yol açıyor. Yani herkes kaybediyor. En çok da çocuk”
Deniz, ayrıca “Bu arada bunu da belirteyim de topa tutmasınlar beni. Benim derdim nafaka değil, velayet! Oğluma karşı iyi bir anne olsun. Gelsin neyim var neyim yok canımla beraber hepsini alsın. Ama durum öyle değil” sözlerini dile getirdi.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk