Kristen Stewart Venedik Film Festivali’nde

kristen-stewart-venedik-film-festivali’nde

Kristen Stewart Venedik Film Festivali'nde

78’inci Venedik Film Festivali tüm hızıyla devam ederken, ünlü yıldız Kristen Stewart da Prenses Diana’yı canlandırdığı Spencer filminin galasında boy gösterdi. Amerikalı oyuncu, pijamayı andıran elbisesiyle kırmızı halının en dikkat çeken ismi oldu.

Bu yıl 78’inci gerçekleştirilen Venedik Film Festivali’nde dün gece Spencer filminin galası yapıldı. Prenses Diana’nın yaşamının son yıllarını konu alan filmin yıldızı Kristen Stewart da İtalya’nın bu en büyük film festivalinde boy gösterdi.
“PİJAMAYLA KIRMIZI HALIDA”
31 yaşındaki Amerikalı oyuncu, kırmızı halı için seçtiği kıyafetle adından söz ettirdi. Stewart’ın pijamaya benzetilen ilginç kıyafeti, moda devi Chanel’in imzasını taşıyordu.
İlginç kıyafet, Chanel’in 2021 sonbahar-kış koleksiyonundan.
Saçı için de kıyafetine uygun bir model seçen Stewart, bu görüntüsüyle büyük ilgi çekti ve kırmızı halıda objektiflere uzun uzun poz verdi.
Stewart, bir ara kırmızı halıda, filmin yönetmeni Pablo Larrain ile birlikte de objektiflerin karşısına geçti.
Alacakaranlık serisinin yıldızı Kristen Stewart’ın, Prenses Diana karakteriyle büyük bir sınav vereceği Spencer filmi, ABD’de 5 Kasım’da gösterime giriyor. Filmin Türkiye’deki gösterim tarihi henüz belirsiz.
Film, Prenses Diana’nın Prens Charles ile evliliğine ve boşanmasına odaklanıyor.
Kraliyet ikilisi, 15 yıllık evliliğin ardından Ağustos 1996’da boşanmıştı.
“MASAL TEPETAKLAK OLDU”
“Hepimiz, en azından benim kuşağım, bir peri masalının ne olduğunu okuyup anlayarak büyüdük. Genellikle prens gelir ve prensesi bulur, onu karısı olmaya davet eder ve sonunda prenses kraliçe olur. Masal budur” diyen filmin yönetmeni Pablo Larraín, Deadline’a verdiği röportajda, “Ama biri kraliçe olmamaya karar verip de ‘Gidip kendim olacağım’ derse, bu büyük bir karardır. Peri masalı tepetaklak olur. Buna her zaman çok şaşırdım ve bunu yapmanın çok zor olduğunu düşündüm. Filmin kalbi budur” demişti.
“GÜNÜMÜZÜN EN MÜKEMMEL OYUNCULARINDAN BİRİ”
Filmde Kristen Stewart’ın Prenses Diana’yı canlandıracağı, Haziran 2020’de duyuruldu. Yönetmen Pablo Larraín, o dönemde verdiği röportajda, 31 yaşındaki oyuncunun “günümüzün en mükemmel oyuncularınan biri” olduğunu söylemişti.
Yönetmen, “Bu filmi yapmak için çok önemli bir şeye ihtiyacınız var ki, o da gizemdir. Kristen birçok şey olabilir; çok gizemli, çok kırılgan ve nihayetinde çok güçlü de olabilir, ihtiyacımız olan da bu. Bunların kombinasyonu. Tüm bu unsurlar bana onu düşündürdü” demişti.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk

Yorum Yap