Kanye West devasa reklam panolarıyla Drake’e ‘diss attı’

kanye-west-devasa-reklam-panolariyla-drake’e-‘diss-atti’

Kanye West devasa reklam panolarıyla Drake'e 'diss attı'

İki rap şarkıcısı Kanye West ve Drake arasında uzun süredir devam eden atışma yakın zamanda yeniden alevlendi. West, yeni albümü Donda’nın reklamlarını, Kanadalı Drake’in memleketi Toronto’daki devasa panolarda yayımlayarak ‘diss attı’.

ABD’li rap’çi Kanye West yeni albümü Donda’nın reklamlarını, Kanadalı rap’çi Drake’in memleketi Toronto’daki devasa panolarda yayımladı.
İki rap’çi arasındaki uzun süredir devam eden atışma yakın zamanda yeniden alevlendi. Drake, Trippie Redd’le hazırladığı “Betrayal” parçasında Kanye West’i hedef almıştı. Şarkı sözlerinde Drake, “Ye benim için bir b** değiştirmiyorsun, taş gibi sabitsin” ifadelerini kullanmıştı. Kanye West, Ye ismini de kullanıyor.
West de misilleme olarak Drake’in ev adresini Instagram’da paylaşmıştı ancak sonrasında gönderisini silmişti.
Independent’in haberine göre, ikili arasındaki yeni gelişmedeyse West, Drake’in memleketi Toronto’da devasa reklam panolarını Donda albüm tanıtımlarıyla donatarak rap’çiye *’diss attı’.
West’in kiraladığı panoların Drake’in “Certified Lover Boy” albümünü tanıtmak için kullandıklarından hem daha fazla hem de daha yüksekte olduğu belirtildi.
Kanye West’in Donda albümü yayımlanmasından bu yana tartışma yaratmaya devam ediyor. West, Donda’nın dinleme partisinde homofobik söylemleri tepki çeken DaBaby ve cinsel istismar iddialarının merkezindeki Marilyn Manson’a yer vererek tepki çekmişti.
West ayrıca albümdeki Hurricane şarkısında eski eşi Kim Kardashian’ı aldattığını itiraf etmişti.
West’in dinlenme rekorları kıran albümü Donda bir süre daha konuşulacak gibi görünüyor.
*Diss atmak nedir?
Bir rap şarkıcısının diğerini yermek için gerçekleştirdiği eylemlere diss atmak deniyor.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk