Jennifer Lopez’den Ben Affleck’e gala desteği

jennifer-lopez’den-ben-affleck’e-gala-destegi

Jennifer Lopez'den Ben Affleck'e gala desteği

Jennifer Lopez, 17 yıl sonra yeniden sevgili olduğu Ben Affleck’i, büyük gününde yalnız bırakmadı. Affleck’in başrolde yer aldığı The Tender Bar filminin galasında Lopez ve Affleck birlikte boy gösterdi.

Jennifer Lopez, 17 yıl sonra yeniden birlikte olmaya başladığı sevgilisi Ben Affleck’i, büyük günde yalnız bırakmadı. 52 yaşındaki Lopez, 49 yaşındaki Affleck’in The Tender Bar adlı filminin Hollywood’daki TCL Çin Tiyatrosu’nda yapılan galasına katıldı.
Lopez, galaya Elie Saab imzalı elbisesiyle ve Tyler Ellis çantasıyla beğeni toplayan kombiniyle katıldı.
Lopez ve Affleck ikilisi, kırmızı halıda birbirlerine sarılarak poz verdi.
Kırmızı halı geçidinde Afflec’e filmde rol alan Tye Sheridan, Daniel Ranieri, Christopher Lloyd, ve Lily Rabe de eşlik etti.
Galada ayrıca Kiefer Sutherland, Anne Heche, Gregg Sulkin, Garrett Clayton ve Abbie Cornish de hazır bulundu.
Filmin yönetmen koltuğunda oturan George Clooney, galaya katılmadı.
The Tender Bar, babasını küçük yaşta kaybeden bir gencin hikayesini konu ediyor. Babasının aniden ortadan kaybolması, genç için büyük bir yıkım olur. Bu süreçte en büyük desteği amcası ve babasının arkadaşlarından görür. Yıllar geçip artık yazar olan genç adam, zamanını bir barda anılarına tutunmaya çalışarak geçirir.
The Tender Bar, 17 Aralık’ta Los Angeles ve New York sinemalarında, 22 Aralık’ta ABD genelinde gösterime girmesinin ardından 7 Ocak’ta da Amazon Prime’da yayınlanacak.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk