Jennifer Aniston’dan ‘En Seksi Erkek Paul Rudd’ yorumu

jennifer-aniston’dan-‘en-seksi-erkek-paul-rudd’-yorumu

Jennifer Aniston'dan 'En Seksi Erkek Paul Rudd’ yorumu

Paul Rudd’ın, People dergisi tarafından “2021’in Yaşayan En Seksi Erkeği” seçilmesine rol arkadaşı Jennifer Aniston’dan yorum geldi.

People dergisi, Amerikalı oyuncu Paul Rudd’ı (52) “2021’in Yaşayan En Seksi Erkeği” seçti. Friends dizisindeki rol arkadaşı Jennifer Aniston (52), Rudd’ın yeni unvanıyla ilgili tepkisini sosyal medya hesabında gösterdi.
Aniston, arkadaşının “en seksi erkek” seçilmesiyle ilgili, “Bu beni çok mutlu ediyor. Biz bunu her zaman biliyorduk ama Paul Rudd resmi olarak People’a göre Yaşayan En Seksi Erkek” notunu yazdı.
Aniston, Rudd ile birlikte başrolleri paylaştıkları 1998 yapımı romantik komedi türündeki The Object of My Affection filminden bir sahnenin görselini de paylaşarak, “Gario olan senin yaşlanmaman. Ama seni yine de seviyoruz” yorumunu yazdı.
İkili, birlikte pek çok yapıma imza attı. 2012 yapımı Wanderlust filmi ile Friends dizisinin son iki sezonunda da birlikte kamera karşısına geçti. Rudd, Friends dizisinde Phoebe’nin eşi Mike Hannigan karakterine hayat verdi.
Öte yandan özellikle Ant-Man filmiyle de tanınan Paul Rudd, “Yaşayan En Seksi Erkek” seçilmesini şaşkınlıkla karşıladığını belirterek, “İnsanların bunun için seçildiğimi duyduklarında ‘Ne?’ diyeceklerini bilecek kadar farkındalığım var. Bu sahte bir alçakgönüllülük değil. Bunu benden önce alması gereken çok insan var” demişti.
Rudd, “en seksi” unvanını aldığından beri hayatının kökten değişmesini beklediğini söyleyerek konuyla ilgili esprili bir yorum yapmıştı:
“Artık sonunda Clooney, Pitt ve B Jordan ile o seksi akşam yemeklerinden bazılarına davet edileceğimi umuyorum. Ve çok daha fazla yatta olacağımı düşünüyorum.”
Julie Yaeger ile 18 yıllık evliliği olan ünlü oyuncunun Jack (17) ve Darby (12) adlarında iki çocuğu bulunuyor.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk