Jamie Lynn Spears ablası Britney Spears’a seslendi: Laf dalaşını bitirelim

jamie-lynn-spears-ablasi-britney-spears’a-seslendi:-laf-dalasini-bitirelim

Jamie Lynn Spears ablası Britney Spears'a seslendi: Laf dalaşını bitirelim

Jamie Lynn Spears, ablası Britney Spears’la kamuoyu önünde yaptığı tartışmalara son vermek istediğini açıkladı.

Jamie Lynn Spears cumartesi Instagram hikayesinde pop yıldızı ablasına yalvararak utanç verici laf dalaşını bitirmek istediğini belirtti. 30 yaşındaki Jamie Lynn uzunca gönderisini 40 yaşındaki ablasına, “Britney sadece beni ara” diyerek başladı.
Ünlü oyuncu “Birçok kez seninle doğrudan konuşmayı ve bunu kız kardeşlerin yapması gerektiği gibi özel olarak halletmeyi denedim ama yine de her şeyi kamuoyuna açık platformlarda yapmayı seçiyorsun” dedi.
Her zaman ablasının yanında olduğunu söyleyen Jamie Lynn, “Bu arada lütfen yanında olmadığımı veya bir şeyler uydurduğumu anlatmaya devam etmeyi bırak. Sana kaç kez ulaştığımı, desteklediğimi ve yardımcı olmaya çalıştığımı paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Bu utanç verici ve durması gerekiyor. Seni seviyorum” diye yazdı.
Aktris, 18 Ocak’ta çıkacak Things I Should Have Said (Anlatmam Gereken Şeyler) adlı kitabının tanıtımı için Good Morning America programında verdiği röportajda ablasının bugüne kadarki en büyük destekçisi olduğunu söylemişti.
Ancak Britney Spears’a yakın bir kaynak; pop yıldızının kardeşinin bu ifadelerine inanmadığını ve daha fazla kitap satmak için yaptığını söylediği aktardı.
Britney Spears son dönemde özellikle kız kardeşini hedef alarak ailesine sert eleştiriler yöneltiyor.
10 yıldan uzun bir süre hem kişisel hem de iş hayatını vasilik uygulamasının belirlediği pop yıldızı kısa süre önce yaptığı açıklamada “Ailem hayallerimi yüzde 100 milyar mahvetti ve beni deli gibi göstermeye çalıştı” demişti
Kasımda görülen davayla Britney Spears vasilik düzenlemesinden kurtulmuştu.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk

Yorum Yap