İngiliz şarkıcı Jessie J: Bebeğimi kaybettim

ingiliz-sarkici-jessie-j:-bebegimi-kaybettim

İngiliz şarkıcı Jessie J: Bebeğimi kaybettim

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Jessie J, düşük yaptığını duyurdu. 33 yaşındaki şarkıcının, bebeğinin kaybettiğini açıklamasının ardından dünyaca ünlü isimlerden ve sevenlerinden yüzlerce destek mesajı aldı. Jessie J, “Üzüntüm tarif edilemez. Ancak güçlü olduğumu ve iyi olacağımı biliyorum” dedi.

‘Price Tag’ ve ‘Domino’ gibi hit parçalarıyla tanınan Jessie J, doktor kontrolü sırasında bebeğinin kalbinin artık atmadığını öğrendiğini açıkladı.
10.5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından elinde gebelik testi tuttuğu fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, “Bu sabah duygularımı kontrol edemediğimi hissediyorum. Bunu yazdığıma pişman olabilirim veya olmayabilirim, aslında bilmiyorum. Tek bildiğim bu gece şarkı söylemek istediğim. Kederden ya da süreçten kaçtığım için değil, bu gece şarkı söylemenin bana yardımcı olacağını bildiğim için…” dedi.
Jessie J, “Bazı insanların konserimi iptal etmem gerektiğini düşüneceğini biliyorum. Şarkı söylemeye gençken neşe için, ruhumu doldurmak ve hiç değişmeyen öz sevgi terapisi için başladım ve bunu kendi yolumla işlemeliyim” diye konuştu.
Jessie J sözlerini şöyle sürdürdü: “Kendi kendime bir bebek sahibi olmak sahibi olmak istedim. Çünkü bu kısa hayatta en çok istediğim şeydi. Hamile kalmak başlı başına bir mucizeydi ve bu tecrübeyi hiçbir zaman unutmayacağım…”
“Hâlâ şoktayım, üzüntüm tarif edilemez. Ancak güçlü olduğumu ve iyi olacağımı biliyorum. Ayrıca dünyanın her yerinden milyonlarca kadının bu acıyı hissettiğini biliyorum. Onlarla bağ kurduğumu hissediyorum. Bu, dünyanın en yalnız hissi.”
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk