Hepsiburada’nın mobil uygulaması 7 Kasım tarihinde 302 bin indirme elde etti

hepsiburada’nin-mobil-uygulamasi-7-kasim-tarihinde-302-bin-indirme-elde-etti

Özellikle pandemi ile birlikte her geçen gün daha popüler bir alışveriş yöntemi haline gelen e-ticaret kullanımı, hızla artarak devam ediyor. Yılın belli dönemlerinde yapılan indirim kampanyaları ise halihazırda yükselişte olan e-ticaret sektörü için bir roket etkisi yaratıyor.

Her yılın Kasım ayında yer alan 11.11 ve Black Friday günlerinde gerçekleşen indirim günleri, hem ülkemizde hem de tüm dünyada e-ticaret uygulamalarının normalin çok üstünde kullanıldığı ve indirildiği dönemler oluyor. Bugün edindiğimiz bilgilere göre ülkemizin önemli e-ticaret çözümleri arasında yer alan Hepsiburada, “Efsane Kasım” kampanyasının ilk günü olan 7 Kasım tarihinde 302 bin indirme elde etti.

Paylaşılan bilgilere göre Hepsiburada’nın mobil uygulaması Kasım ayında App Store’da 6 gün, Google Play Store’da ise 5 gün boyunca en çok indirilen uygulama olmayı başardı. Bunlara ek olarak Hepsiburada’nın iOS uygulamasının 9 Kasım tarihinde App Store’da “Günün Uygulaması” olduğunu da ekleyelim. 

Kasım ayı içinde indirim günleri düzenleyen tek e-ticaret platformunun Hepsiburada olmadığını da hatırlatalım. Neredeyse tüm e-ticaret platformları Kasım ayının farklı günlerinde çeşitli indirim günleri düzenliyor.İndirim kampanyalarının en yoğun olacağı günlerin ise 11 ve 28 Kasım günleri olması bekleniyor. Kasım ayındaki e-ticaret ve alışveriş çılgınlığı ile ilgili tüm gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk