Günlük burç yorumları (5 Aralık 2021)

gunluk-burc-yorumlari-(5-aralik-2021)

Günlük burç yorumları (5 Aralık 2021)

Astrolog Murat İpek’ten 5 Aralık 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay 14:30’a kadar boşlukta.
Ayın boşlukta olduğu saat diliminde yapılması gereken en güzel şey; dinlenmek veya bakım yapmak.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Yapamadıklarınıza değil, yapabildiklerinize odaklanın. İnancınızın sizi doğru yöne götürmesine izin verin. Olumlu eylem, aradığınız cevapları size getirecektir.
Boğa
Bugün geçmişte alamadığınız kararları vermenize yardımcı olacak insanlarla karşılaşabilirsiniz. Geleceğiniz hakkında konuşun derim.
İkizler
Geçmişle göbek bağınızı ne kadar çabuk keserseniz o kadar hızlı yol alırsınız. Nereden nereye ilerlediğinizi düşünün derim.
Yengeç
Kendinize ve sevdiklerinize karşı dürüst olduğunuzu bilerek ilerlemek önemlidir. İnsanlar üzerindeki güveninizi tazeleyin.
Aslan
Bugün arkadaşlarınızı ve ailenizi eğlendiren kişi siz olacaksınız dersem abartmış olmam sanırım. Parti falan mı verseniz?
Başak
Stresinizi azaltabilecek ve moralinizi yükseltebilecek arkadaşlarınızla dışarı çıkın. Sizinle aynı şekilde düşünen biriyle konuşmak size çok iyi gelecektir.
Terazi
2022’de ihtiyaçlarınıza daha fazla önem vereceğinize dair kendinize söz verin. Kendinizi korumakla, bencilliği karıştırmayın.
Akrep
Değeri olmayan bir şey için biriyle çekişmeyi aklından bile geçirmeyin. Koca bir yılı deviriyoruz. Hayatınızda neyi değiştirebildiniz bir düşünün.
Yay
Sevdiğiniz için yapabileceğiniz çok özel bir şey mutlaka vardır. İlişkinizi çok daha coşkulu ve daha mutlu bir yöne evrilmesi elinizde.
Oğlak
İhtiyacı olan insanlarla etkileşim kurmak bugün size iyi gelebilir. En azından daha kötüyü görmek iyi talihinizin daha fazla farkında olmanızı sağlar.
Kova
Bazen gerçekleri doğru algılamakta kendinizi kitliyor olabilirsiniz. Farklı olmak ruhunuzda var ama bunun da bir sınırı olduğunu fark edin.
Balık
Aile ile bir araya gelmek gerekebilir. Onlarla gelecek planları yapmak, hayatınızda olup biten üzerinde konuşmak iyi gelebilir. Şans verin ailenize.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk

Yorum Yap