Günlük burç yorumları (20 Ocak 2022)

gunluk-burc-yorumlari-(20-ocak-2022)

Günlük burç yorumları (20 Ocak 2022)

Astrolog Murat İpek’ten 20 Ocak 2022 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

11:00 – 17:00 arası ay boşlukta.
Yeni bir şeylere kalkışmak istiyorsanız bu saat aralığı dışında hareket alın derim.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Düşünme şeklinizi ve tutumunuzu yapıcı yönde ayarlarsanız, her şeyin kendi yararınıza çalışmasını kesinlikle sağlayabilirsiniz.
Boğa
Bugün önem verdiğiniz biri, sizi ilgilendirmeyen bir şeyle meşgul olmaya ikna etmeye çalışabilir. Veya dikkatinizi toparlamakta zorlanıyor olabilirsiniz.
İkizler
Birinin gerçekleri, neler olup bittiğini örtbas etmesi sizi bugün bu nedenle gölgelemesi mümkün. Her şeye daha bireysel ilgi göstermek için zaman ayırın.
Yengeç
İlişkiler konusunda devam edebilmeniz için aslında birkaç ayarlama yapmanın ne kadar basit olacağına bugün şaşırabilirsiniz.
Aslan
Bugün ortak yapılan işleri geliştirmek için elinizden gelen her şeyi yapın. Bu durumdan karlı çıkacak olan siz olacaksınız gibi durmakta.
Başak
Sorgulamanın değil, harekete geçmenin zamanı geldi. Eğer başlayabilirseniz bugün, hızla ilerleyerek kazanacak çok şeyinizin olduğunu anlayacaksınız.
Terazi
Yeni bir şeye başlamadan önce yarım bıraktığınız işi bitirme konusunda gayretli olursanız beklentilerinizi aşacaksınız. İşleri basit tutun.
Akrep
İstediğin şey için savaşın ama bunu dürüstçe yapmaya gayret edin. Şeytan bugün pek bir aklınızı çelmeye çeşni duruyor.
Yay
Tüm dikkatinizi, zamanınızı isteyen biri bugün sakız gibi size yapışabilir. Ne istediğinizi keşfedin ve hedeflerinizi ihtiyaçlarınıza göre yenileyin.
Oğlak
İlişkilerinin kontrolün altında olduğunu düşündüğün durumlarda aslında en kırılgan anında olabilirsin. Bu konuda daha az müdahaleci olun.
Kova
Negatif olan veya başarmaya çalıştığınız şeyi sabote etmeye çalışan insanlardan bugün kurtulmaya bakın. Kendinizi kullandırtmayın.
Balık
Şimdi aşkı bulmak veya varsa ilişkinizi beslemek için harika bir günden geçiyor olabilirsiniz. Görünümünüze özen göstermek büyük fırsatlar getirecektir.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk

Yorum Yap