Gülçin Ergül taburcu oldu

gulcin-ergul-taburcu-oldu

Gülçin Ergül taburcu oldu

İzmir-İstanbul otoyolunun Susurluk mevkisinde geçirdiği trafik kazasının ardından hastaneye kaldırılan şarkıcı Gülçin Ergül taburcu oldu. Hastanede olduğu için sevgilisinin cenazesine katılamadı. Ergül taburcu olmadan önce kızının sağlık durumu hakkında konuşan anne Aysel Ergül, “Parmaklarında ufak kırıkları var. Hala kontrol altında, iç kanama olabilir korkusu var, Kızımız iyiye gidiyor ama ona sevinemiyoruz, biz Erdal’a çok üzülüyoruz. Keşke bir rüya olsaydı” dedi.

Balıkesir’de trafik kazasında yaralanan Hepsi Grubu’nun eski solisti Gülçin Ergül, tedavi gördüğü Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’nde doktorlar tarafından yapılan kontrollerinin ardından taburcu oldu.
Tekerlekli sandayle ile hastaneden çıkan Ergül’ün sol el parmaklarında kırık bulunduğu ve sarılı olduğu görüldü.
Hastane çıkışında açıklama yapmayan Ergül’ün ailesiyle birlikte İzmir’e gideceği öğrenildi. Ergül, otomobile binerek yola çıktı.
Gülçin Ergül’ün annesi Aysel Ergül, gazetecilere, çok zor bir dönem geçirdiklerini söyledi.
Bugün hastanede kızının sağlık durumuyla ilgili bilgi veren anne Ergül,  “Hepimizin başı sağ olsun. Gerçekten çok üzgünüz, söyleyecek söz bulamıyorum. Şu an Gülçin müşahede altında, inşallah doktorumuz izin verirse taburcu olacağız. İyiye gidiyor, parmaklarında ufak kırıkları var. Hala kontrol altında, iç kanama olabilir korkusu var”  demişti.
“Dolayısıyla doktorumuzun kontrolünde psikolojik olarak haliyle kötü durumda” diyen anne Ergül, Konuşmak çok zor, bütün sevenlerimize teşekkür ediyorum. Çok zor bir durum, başımız sağ olsun. Doktorumuz izin verirse bugün tedavi için İstanbul’a gideceğiz. Kazayı İstanbul’a bir programa gitmek için yola çıktıklarında yaptılar. Tam olarak nasıl olduğunu bilemiyoruz. Keşke bu bir rüya olsaydı” diye konuştu.
Babası Ali Rıza Ergül de söylenecek çok fazla bir şeylerinin olmadığını dile getirdi.
Erdal Şeyda Lafçı’nın vefatından dolayı çok üzgün olduklarını belirten Baba Ergül, “Erdal’ımız vefat etti, dünya iyisi bir insandı. Çok fazla bir şey söyleyemiyorum, teşekkür ediyorum. Kızımız iyiye gidiyor ama ona sevinemiyoruz, biz Erdal’a çok üzülüyoruz. Allah rahmet eylesin, yapacak bir şey yok” dedi.
İş insanı Erdal Şeyda Lafçı idaresindeki otomobil, İzmir-İstanbul otoyolu Susurluk mevkisinde aynı yönde giden Cengiz Y. idaresindeki tırın dorsesine çarpmıştı. Kazada Lafçı olay yerinde hayatını kaybetmiş, yaralanan bir dönemin popüler müzik grubu Hepsi’nin eski üyelerinden şarkıcı Gülçin Ergül de Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’ne kaldırılmıştı.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk