Grimes ile Elon Musk’un ayrılık nedeni şarkı sözlerinde: Oyun tutkusu

grimes-ile-elon-musk’un-ayrilik-nedeni-sarki-sozlerinde:-oyun-tutkusu

Grimes ile Elon Musk'un ayrılık nedeni şarkı sözlerinde: Oyun tutkusu

Şarkıcı Grimes ile ilişkisini noktalayan milyarder Elon Musk, ayrılığın nedenini iş yoğunluğu olarak açıkladı. Ancak Grimes yeni şarkısında, Musk’ın sanal oyunları kendisinden daha çok sevdiğini anlattı.

Kanadalı şarkıcı Grimes (33) ile üç yıl ilişki yaşadığı, Tesla ve SpaceX şirketlerinin sahibi, ABD’li milyarder Elon Musk (50) geçtiğimiz eylül ayında ayrıldı. Musk ayrılığın gerekçesini, yoğun işleri nedeniyle sık sık ayrı şehirlerde bulunma zorunluluğu olarak açıkladı. Ama milyarder bunun yarı zamanlı bir ayrılık olduğunu, 1.5 yaşındaki oğulları X Æ A-Xii için hep görüşeceklerini ve dostluklarının süreceğini de söyledi.
Ancak aynı zamanda söz yazarı ve albüm yapımcısı olan Grimes, Musk ile ayrılmasının gerçek nedenini, Player of Games (Oyunların Oyuncusu) adlı yeni şarkısında anlattı.
Sanatçı ayrılık acısını ve ilişkisindeki hayal kırıklığını aktardığı şarkısında, ismini vermeden ima yoluyla Musk’ın sanal oyunları kendisinden çok daha fazla sevdiğini dile getirdi.
Grimes, şarkısında “En büyük oyuncuya aşığım ama o her zaman oyunu benden daha çok sevecek” sözlerine yer vererek Elon Musk’ın kendisini bile unutturacak kadar oyun tutkunu olmasına atıfta bulundu.
Ayrıca şarkıda “Uzayın soğuk genişliğine yelken açın, aşk bile sizi yerinizde tutamaz” ifadelerini kullanan Grimes, Musk’ın uzay hayalini gerçekleştirmek için işini aşkından önde tuttuğunu da ima etti.
Elon Musk 27 yaşında milyoner olmadan önce video oyunları tasarlıyordu. Milyarder aradan yıllar geçse de “Halo” adlı video oyununu hâlâ tutkuyla oynadığını da söylemişti.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk

Yorum Yap