Gigi Hadid ile Zayn Malik ayrılığında ihanet ayrıntısı: Abi Clarke

gigi-hadid-ile-zayn-malik-ayriliginda-ihanet-ayrintisi:-abi-clarke

Gigi Hadid ile Zayn Malik ayrılığında ihanet ayrıntısı: Abi Clarke

Şarkıcı Zayn Malik’in ABD’li ünlü manken Gigi Hadid ile altı yıllık ilişkisi sırasında, İngiliz TV yıldızı Abi Clarke ile de aşk yaşadığı öne sürüldü.

İngiliz şarkıcı Zayn Malik’in (29) eski sevgilisi, ABD’li manken Gigi Hadid’i, (26) İngiliz reality dizisi TOWIE’de yer alan Abi Clarke (30) ile aldattığı iddia edildi.
Zayn Malik büyük beden sevgili arıyor / Haber Detay Tıkla Oku
İngiliz Sun gazetesinin haberine göre, Malik, birlikte bir kızları olan ve geçtiğimiz Ekim ayında ayrıldığı Hadid ile ilişkisi sırasında Clarke ile aşk yaşadı.
ABD’nin Los Angeles kentinde bir barda tanıştığı Clarke’a takıntılı hale gelen Malik, onunla İngiltere’nin başkenti Londra’daki lüks evinde kaçamak yaptı. Bir dönem ABD boks şampiyonu Floyd Mayweather ile de ilişki yaşayan Abi Clarke, arkadaşlarına Zayn Malik’in kendisinin kıvrımlı vücudunu sevdiğini ve Los Angeles’taki siska kızlardan yakındığını söyledi.
Arkadaşlarına, Malik’in evinde Grinin Elli Tonu filmindekine benzeyen, zındanı andıran bir yatak odası olduğunu da söyleyen Clarke, şarkıcıyı filmin baş karakteri Bay Grey diye nitelediğini ifade etti.
İlişkileri sırada şarkıcının Hadid ile ayrıldığını düşünen Clarke, Malik’in telefonunda mankenden gelen “Seni özledim” mesajını görünce beraberliği bitirdiğini aktardı.
İngiltere’deki Clarke “İkinci kadın konumuna düşmek istemem” dese de ABD’deki Malik tarafından görüntülü arandığı konuşuluyor.
Malik ile Hadid’in 6 yıllık ilişkisinin, şarkıcının mankenin annesiyle kavgası yüzünden bittiği belirtilmişti. Malik’in büyük beden kadınlara özel flört sitesi WooPlus’a kaydolduğu da ortaya çıkmıştı.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk