George Clooney: 1 günde kazanacağım 35 milyon dolarlık teklifi reddettim

george-clooney:-1-gunde-kazanacagim-35-milyon-dolarlik-teklifi-reddettim

George Clooney: 1 günde kazanacağım 35 milyon dolarlık teklifi reddettim

Hollywood yıldız George Clooney, “Yeteri kadar paranız olduğunu düşünüyor musunuz?” sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi. 60 yaşındaki oyuncu tek bir günde çekilecek reklam filmi için önerilen 35 milyon doları reddettiğini itiraf etti.

Amerikalı yönetmen ve oyuncu George Clooney (60), artık birçok kişi için servet sayılabilecek ödemeler önerilen projeleri bile elinin tersiyle itiyor. Clooney, yakın zamanda böyle bir deneyim yaşadığını da verdiği röportajda açıkladı.
Yakında gösterime çıkacak olan The Tender Bar adlı filminin tanıtım faaliyetleri kapsamında The Guardian’a konuşan George Clooney, “Şu anda yeteri kadar paranız olduğunu düşünüyor musunuz?” sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi.
Öncelikle, “Evet” diyerek, yeteri kadar parası olduğunu dile getiren ünlü oyuncu; ardından “Bir keresinde bir hava yolu şirketinin reklam filminde oynamam karşılığı tek bir gün için 35 milyon dolar teklif edildi. Geldim, evde eşim Amal ile konuştum. Şirket bazı zamanlar şüpheli hamleler yapan bir ülkeye bağlı olduğu için ikimiz de bu paraya çalışmaya değmeyeceğini düşündük ve teklifi reddettim” şeklinde konuştu.
“PARA İÇİN UYKUMUN BİR DAKİKASINI BİLE FEDA ETMEM”Clooney, yapacağı iş onun uykusundan bir dakika bile çalacaksa o işi yapmaya değmeyeceğini yani para için bir dakikalık uykusunu bile feda etmeyeceğini de sözlerine ekledi.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk

Yorum Yap