Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim taburcu edildi

galatasaray-teknik-direktoru-fatih-terim-taburcu-edildi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim taburcu edildi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, hastaneye kaldırıldı. Kulüpten yapılan açıklamada, Terim’in ‘mide bağırsak sistemi ile ilgili yaşadağı bir sorun’ nedeniyle hastaneye sevk edildiği belirtildi. Terim, akşam saatlerinde taburcu edildi.

Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi’nde oynayacağı kritik Lazio maçı öncesinde sarı-kırmızılılarda Fatih Terim gelişmesi yaşandı.

9 Aralık Perşembe günü Lazio ile Roma’da karşılaşacak Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim rahatsızlandı. Galatasaray’dan yapılan açıklamada Terim’in mide bağırsak sistemi ile ilgili bir rahatsızlığı olduğu söylendi.

Açıklamanın ardındanTerim taburcu edildi. Bu akşamı evinde geçirecek olan deneyimli teknik adam için son kararın doktorları tarafından gerekli istişareler yapıldıktan sonra verileceği öğrenildi.

GALATASARAY’DAN AÇIKLAMA

Kulüp tarafından Fatih Terim’in sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim, son üç gündür mide bağırsak sistemi ile ilgili yaşadığı sorun nedeniyle dün akşamüstü hastaneye sevk edildi.

Sponsor hastanelerimizden Liv Hospital’ın Vadi İstanbul şubesinde son 24 saat içinde çeşitli kontroller ve testler uygulanan teknik direktörümüz, bugün doktorlardan aldığı iki saatlik özel izinle takımın başında antrenmana çıktı.

Antrenmanın ardından tekrar hastanede müşahede altına alınan ve durumu hassasiyetle takip edilen Fatih Terim hakkında verilecek tıbbi karar, sağlık durumunda yaşanacak ilerlemeye bağlı olarak netlik kazanacak.

Sağlık durumu gelişmeler oldukça kamuoyuyla paylaşılacak olan teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim’e geçmiş olsun diyor, kendisinin en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde görevinin başında olmasını diliyoruz.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk