Enrique Iglesias’tan Final albümü geliyor

enrique-iglesias’tan-final-albumu-geliyor

Enrique Iglesias'tan Final albümü geliyor

Ünlü İspanyol şarkıcı Enrique Iglesias, yakında çıkacak Final adlı albümünün son albümü olabileceğini açıkladı.

Ünlü İspanyol şarkıcı Enrique Iglesias, yeni albüm çıkaracağını açıkladı. Ricky Martin ve Sebastian Yatra ile turneye çıkma hazırlığında olan 46 yaşındaki şarkıcı, yeni albümünün adının ‘Final’ olduğunu söyleyerek, bunun, son albümü olabileceğini duyurdu.
Instagram’da hayranlarıyla soru-cevap yapan Iglesias, “Bu benim son albümüm olabilir. Bu, son aylarda değil, son yıllarda üzerinde düşündüğüm şeydi” diye konuştu.
‘Final’ adlı albümün Volume 1 ve Volume 2 şeklinde çıkacağını söyleyen ünlü şarkıcı,”Hayatımın, bitirmek için doğru zaman olduğunu düşündüğüm bir evresindeyim ve bunu 2015’ten beri düşünüyorum” dedi.
Bundan başka albüm yayınlamayabileceğini söyleyen Iglesias, müzik yapmayı ise hiçbir zaman bırakmayacağını sözlerine ekledi.
“Şarkı yazmayı bırakmayacağım çünkü şarkı yazmayı seviyorum” diyen şarkıcı, “Şarkılar bir albüm olarak paketlenmek zorunda değil” diye konuştu.
Iglesias, Final Vol. 1 albümünü 17 Eylül’de çıkaracak.
Son yıllarda kameralardan uzak yaşayan Iglesias’ın 40 yaşındaki ünlü Rus tenisçi Anna Kournikova ile birlikteliğinden 3 yaşında Lucy ve Nicholas adında ikizleri ve 1 yaşında Mary adında bir çocuğu bulunuyor.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk