Dilan Çiçek Deniz ile Thor Saevarsson evleniyor

dilan-cicek-deniz-ile-thor-saevarsson-evleniyor

Dilan Çiçek Deniz ile Thor Saevarsson evleniyor

Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson’dan Boğaz Köprüsü’nde sürpriz bir evlilik teklifi aldı. “Evet” yanıtını vererek Saevarsson ile hayatını birleştirme kararı alan ünlü oyuncu, “Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya’da, onun Avrupa’da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış” dedi

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz sene yeni bir aşka yelken açtığı İzlandalı sevgilisi Thor Saevarsson’dan sürpriz bir evlilik teklifi aldı. Deniz, sevgilisine Boğaz Köprüsü’nde “Evet” yanıtını verdi.
Evlilik teklifi sonrası Arnavutköy’deki bir mekanda kutlama yemeği gerçekleştiren çift, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Evlilik teklifini anlatan Deniz, “Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya’da, onun Avrupa’da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış” şeklinde konuştu.
Basın mensuplarının, “Evlilik tarihi belli mi?” sorusuna yanıt veren ünlü oyuncu, “Daha belli değil, hayırlısı… Zaten belli olursa siz öğrenirsiniz” diye konuştu.
Gazetecilerin teklif sonrası çifte nazar boncuğu hediye etmesinin ardından Saevarsson ise Türkçe, “Nazar değmesin…” dedi.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk