Cristiano Ronaldo bronzlaştırıcı satacak

cristiano-ronaldo-bronzlastirici-satacak

Cristiano Ronaldo bronzlaştırıcı satacak

Cristiano Ronaldo, CR7 markası altındaki yatırımlarını bir yenisini daha ekledi. Portekiz Milli Takımı’nın yıldızı yeni aldığı patentle aralarında bronzlaştırıcının da olduğu kişisel bakım malzemeleri satacak.

12 yıl sonra Manchester United’a geri dönen Cristiano Ronaldo, futboldan kazandığı parayla yatırımlarına yenilerini eklemeyi ihmal etmiyor.
CR7 markası altında, hotellerin yanında; parfüm, gözlük, iç çamaşırı, spor salonu, mobil uygulama, ayakkabı ve battaniye gibi yatırımları olan futbolcu yeni bir patent daha aldı.
Ronaldo, yeni markasıyla kişisel bakım malzemeleri satacak. Bunlar arasında bronzlaştırıcı, makyaj malzemesi, yaşlanma karşıtı krem, sabun gibi ürünler olacak.
Cristiano Ronaldo son olarak ülkesinin en zengin iş insanları arasında gösterilen Singapurlu Lim ile Ronaldo ile ortaklığa imza attı. İkili ZujuGP adlı yeni sosyal medya girişimine yatırım yaptı.
Geçtiğimiz günlerde 800. üst düzey kariyer golünü atarak bunu başaran ilk oyuncu ünvanını kazanan Cristiano Ronaldo, bugünlerde yine transfer iddialarıyla konuşuluyor. Real Madrid’in ara transfer döneminde eski yıldızına imzayı attırmak için harekete geçebileceği iddia edildi.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk