Bradley Cooper: Sette altı saat boyunca çıplak kaldım

bradley-cooper:-sette-alti-saat-boyunca-ciplak-kaldim

Bradley Cooper: Sette altı saat boyunca çıplak kaldım

Yıldız oyuncu Bradley Cooper, son filminin çekimleri sırasında yaşadığı ilginç anları anlattı. Cooper, Nightmare Alley’in setinde altı saat boyunca tamamen çıplak kaldığını aktararak, “O günü hala hatırlıyorum, mürettebatın önünde altı saat çıplak kaldım ve o gün Toni Collette’in ilk günüydü” dedi.

Bradley Cooper, yaklaşmakta olan filmi Nightmare Alley’in setinde altı saat boyunca tamamen çıplak kaldığını açıkladı. 45 yaşındaki oyuncu, Toni Collette’in karşısında bir küvet sahnesini çekiminin ayrıntılarını anlattı.
Cooper, “O günü hala hatırlıyorum, mürettebatın önünde altı saat çıplak kaldım ve o gün Toni Collette’in ilk günüydü” dedi.
Cooper, çıplak oynamanın gülünecek bir konu olmadığını ve kendisi için oldukça önemli bir deneyim olduğunu söyledi.
Cooper, Filmin içeriği, keşfettiğimiz şey, onu gerçek bir şekilde yapabilmek için duygusal ve ruhen çıplak olmamızı gerektiriyordu” diye açıkladı.
Yıldız oyuncu, “Gerçekten bir madenci kiti, şapkası ve el feneri takıp birbirinize bakıp sonra sizi o günün sonuna asla götürmeyecek bir rota kazıyor olabileceğinizi bilerek tünele inmeye benziyor. Ertesi gün yukarı çıkıp tekrar aşağı iniyorsunuz” diye konuştu.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk

Yorum Yap