Annemizi Saklarken sete çıktı: Kutsi ve Hande Doğandemir başrolde

annemizi-saklarken-sete-cikti:-kutsi-ve-hande-dogandemir-basrolde

Annemizi Saklarken sete çıktı: Kutsi ve Hande Doğandemir başrolde

Star’ın yeni dizisi ‘Annemizi Saklarken’, güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesiyle yakında başlıyor. Dizi setinden ilk kareler ise, başrol oyuncuları Kutsi ve Hande Doğandemir’den geldi.

Yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği ‘Annemizi Saklarken’, yakında Star ekranında izleyici ile buluşacak. Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı dizi setinden gelen ilk kareler merak uyandırdı.
Kutsi’nin ‘Dündar’, Hande Doğandemir’in ‘Handan’ karakterini canlandıracağı ‘Annemizi Saklarken’, herkesi ekran başına kilitleyecek.
Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı’nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir’in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar. Bu sürede Dündar’ın (Kutsi) ilgisini çeken Handan’ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar’ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.
‘Annemizi Saklarken’in yönetmenliğini Barış Yöş üstlenirken senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak  gibi birbirinden renkli ve başarılı isimler yer alıyor.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk

Yorum Yap