Angelina Jolie ile eski eşi Jonny Lee Miller yemekte görüntülendi

angelina-jolie-ile-eski-esi-jonny-lee-miller-yemekte-goruntulendi

Angelina Jolie ile eski eşi Jonny Lee Miller yemekte görüntülendi

Angelina Jolie, ünlü şarkıcı The Weeknd ile birlikte görüntülenmesinin ardından bu kez eski eşi Jonny Lee Miller ile akşam yemeğinde görüldü.

Angelina Jolie, eski eşi Jonny Lee Miller ile birlikte görüntülendi. 46 yaşındaki Jolie ile 48 yaşındaki Miller, California’nın Beverly Hills şehrinde birlikte akşam yemeğinde görüldü.
Brad Pitt’ten boşandıktan sonra adı uzun süre kimseyle anılmayan, ancak kısa süre önce birkaç kez ünlü şarkıcı The Weeknd ile birlikte akşam yemeği yediği görülen ve bu nedenle şarkıcıyla aşk yaşadığı düşünülen Jolie, bu kez eski eşiyle görüntü vererek şaşırttı.
Maskeli oldukları görülen ikili, yemek yedikten sonra Miller’ın otomobiline binerek mekandan ayrıldı.
Jolie ve Miller ikilisi, 1996 ile 1999 yılları arasında evliydi. İkili, 1995’te Hackers filminin setinde tanışıp birbirlerine aşık olmuştu.
Jolie, haziran ayında da Miller’ın New York’taki dairesine, elinde bir pahalı bir şişe şarapla girerken görülmüştü. Jolie, evde dört saat kalıp ayrılmıştı.
Jolie ile The Weeknd’in geçtiğimiz haftalarda, magazin basınının romantik akşam yemeği olarak nitelendirdiği buluşması, Santa Monica’da Giorgio Baldi adlı restoranda gerçekleşmişti.
Daily Mail’in haberine göre, aynı otomobile binen Jolie ve 31 yaşındaki şarkıcı, ünlü şarkıcının Bel-Air’deki 70 milyon dolarlık evine gitmişti.
Jolie, Ağustos 2016’da, ‘uzlaşmaz farklılıkları” gerekçe göstererek Brad Pitt’e boşanma davası açmış, ikili Nisan 2020’de resmen boşanmıştı.
Çiftin reşit olan oğulları Maddox (19) dışında Pax (17), Zahara (16), Shiloh (15) ile ikizler Vivienne ve Knox’un (12) velayetleri Jolie’ye verilmiş, ardından Pitt ortak velayet için başvurduğu mahkemeden zaferle çıkmıştı. Bunun üzerine Jolie, temyize başvurmuştu. İkili arasında velayet mücadelesi halen sürüyor.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on pinterest
Share on reddit
Share on digg
Share on vk